X
Home > Funssor SimpleCore Redux ultra-flat aluminum alloy heated bed upgrade kit
  • Funssor SimpleCore Redux  ultra-flat aluminum alloy heated bed upgrade kit
1/1

Funssor SimpleCore Redux ultra-flat aluminum alloy heated bed upgrade kit

SKU: Image Parts
Limited Offer!
0.0 (0 Reviews)
0 Sold
$69.78 $64.90
-7%
  • Size:
    2.2mm
    1.5mm
    2.5mm